Dla Babci i Dziadka

Zostały 5 produkty.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Dzień Babci i Dziadka

Babcie oraz dziadkowie zazwyczaj rozpieszczają swoich wnuków oraz wnuczki. Tymczasem raz do roku to właśnie Babcia i Dziadek mają swoje święto i w tych dniach to wnuczęta powinny zadbać o dziadków. Dzień Babci i Dziadka to piękne święto. Jest to czas, w którym wnuczęta mają szczególną okazję by okazać wdzięczność za wszystko czym obdarowali ich dziadkowie. 

Dzień Babci przypada 21 stycznia, natomiast dzień dziadka dzień później – 22 stycznia. Przyjęło się, że w ten dzień wnuki składają życzenia swoim dziadkom oraz wręczają drobny upominek. W przypadku najmłodszych wnuków zazwyczaj jest to laurka. Natomiast w przypadku tych nieco starszych mile widziane są drobne prezenty. 

Gotowe zestawy prezentowe

Gotowe zestawy prezentowe są rozwiązaniem na elegancki i gustowny prezent, który można kupić szybko i wygodnie przez Internet. Nie trzeba spędzać zbyt wiele czasu na poszukiwaniu upominku. Nie trzeba też się martwić o to czy upominek będzie odpowiedni do okazji, bo na zubox.pl znajdziesz gotowe zestawy dopasowane niemal do każdej okazji – w tym także do dnia Babci i Dziadka. 

W przykładowych zestawach prezentowych dla dziadków znajdziemy aromatyczne ziołowe herbaty, trufle z najwyższej półki, miody, syrop z kwiatów oraz wiele innych słodkości! Całość jest zapakowana w niezwykle gustowne i estetyczne pudełko zaprojektowane w sam raz na dzień babci i dziadka. 

Czy gotowe zestawy prezentowe na dzień babci i dziadka są dobrym pomysłem? 

Naszym zdaniem jak najbardziej gotowe zestawy prezentowe sprawdzają się na dzień babci i dziadka. Na pewno dziadkowie docenią wysoką jakość produktów jaką otrzymali od wnuków. Jednocześnie sposób w jaki zapakowany jest prezent nie może umknąć uwadze. W efekcie decydując się na gotowy box prezentowy zaprojektowany specjalnie na dzień babci i dziadka możemy się spodziewać uśmiechu na ich twarzach oraz dużej dawki wdzięczności. Gotowy zestaw prezentowy połączony z kwiatkiem oraz szczerymi życzeniami to gwarancja udanego dnia babci i dziadka. 

  • Zarejestruj się

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło