Dla Taty

Zostały 3 produkty.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Prezent dla taty – na dzień ojca oraz urodziny

Dzień ojca jest świętem, obchodzonym corocznie 23 czerwca. To właśnie wtedy dziękujemy naszym ojcom za wszystko. Zwyczajowo w ten dzień składa życzenia oraz podarowuje się drobny upominek. 

Kolejną okazją na wręczenie prezentu tacie są urodziny. W efekcie co najmniej dwa razy w roku stoisz przed wyzwaniem jakim jest znalezienie odpowiedniego upominku dla taty. Zastanawiasz się co mu się spodoba i jak wywołać chociaż trochę pozytywnego zaskoczenia i radości na jego twarzy. Głowienie się nad prezentem dla taty potrafi być naprawdę kłopotliwe. Dlatego godnym rozważenia rozwiązaniem są gotowe zestawy prezentowe zaprojektowane specjalnie dla taty.

Zestawy prezentowe dla taty

Zawartość takiego zestawu prezentowego można dowolnie dopasować do upodobań i zainteresowań taty. W kategorii „zestawy prezentowe dla taty” znajdziesz gotowe propozycje boxów zaprojektowanych specjalnie na dzień ojca oraz inne okazje związane z wręczaniem podarunku tacie. 

W przykładowym zestawie prezentowym o wymownej nazwie „cudowny tata” znajdziesz słodycze z najwyższej półki, oryginalne i naturalne konfitury, aromatyczną herbatę oraz kubek z wygrawerowanym napisem „cudowny tata”. 

Druga przykładowa propozycja to Box Gold a więc pudełko pełne eleganckich niespodzianek. Znajdziemy tutaj złoty kubek, herbatę wraz z złotą zaparzaczką oraz słodki miód. 

Zestawy prezentowe – gustowny i elegancki podarunek dla taty

Zestawy prezentowe to świetna propozycja dla zabieganych. Prezent jest tak zapakowany i zaprojektowany, że nam pozostaje tylko (albo aż!) go wręczyć. Zestaw daje wrażenie luksusowego i eleganckiego upominku. Dzięki czemu z całą pewnością, każdy tata przyjmie taki podarunek z dużą wdzięcznością i radością. 

Gotowe zestawy prezentowe cieszą oko nieskazitelnym zapakowaniem, które odznacza się dbałością o najmniejszy szczegół. Proponowane przez nas zestawy prezentowe dla taty są zapakowane w gustowne szare pudełko obwiązane elegancką jasną wstążką. 

  • Zarejestruj się

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło