Baby Shower

Zostały 2 produkty.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jeśli poszukujesz idealnego prezentu na Baby Shower to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi zestawami prezentowymi zaprojektowanymi specjalnie na wyjątkową okazję jaką jest Baby shower! 

Czym jest Baby shower? 

Baby shower to impreza organizowana kilka tygodni lub miesięcy przed urodzeniem dziecka. Z reguły organizacją tego wydarzenia zajmują się przyjaciółki oraz najbliższa rodzina przyszłej mamy. Najczęściej jest to impreza, w której uczestniczą wyłącznie kobiety. 

Baby shower jest przyjęciem, które jest znane na całym świecie i od pewnego czasu przyjęło się również w Polsce. Jest to okazja na miłe spotkanie w towarzystwie przyjaciół i rodziny oraz pokazanie ciężarnej kobiecie, że może liczyć na wsparcie bliskich osób. Baby shower jest jednocześnie okazją podczas której przyszłej mamie powinno sprezentować się drobny podarunek. 

Chrzest lub narodziny dziecka

Poza baby shower również chrzest lub narodziny dziecka są dobrą okazją by wspólnie świętować. Z reguły są to okazje, na które również trzeba poszukać drobnego upominku dla świeżo upieczonych rodziców. 

Gotowe zestawy prezentowe Baby shower

Na zubox.pl prezentujemy gotowe zestawy prezentowe, które idealnie sprawdzą się w przypadku baby shower, chrztu oraz narodzin dziecka. 

Przykładowy zestaw prezentowy zawiera między innymi wyjątkowy pamiętnik zapisywania wspomnień z dzieciństwa, urocze buciki, kocyk, gryzaczek oraz symbol narodzin dziecka w postaci smoczka. Całość jest zapakowana w niebieskie pudełko, które sprawdzi się w przypadku narodzin chłopca lub różowe pudełko w dedykowane dla dziewczynki. 

Naszym zdaniem gotowe zestawy prezentowe to znakomite rozwiązanie, które pozwala szybko i wygodnie kupić niemal idealny prezent. Całość jest bardzo gustowna, estetyczna i elegancka co sprawia, że stawiając na taki podarunek możemy być pewni, że nasz podarunek będzie się pozytywnie wyróżniał. Na pewno również świeżo upieczeni rodzice docenią gest w postaci takiego prezentu. 

  • Zarejestruj się

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło